top of page

Melek Yatırımlar

Girişimciliğin ve inovasyonun gelişmesi ile ülkeye sağlayacağı katkıların hayati önem taşıdığına inanıyorum. Bunun için de melek yatırımcılığın da gelişmesi için çalışmalarıma devam ediyorum.

batron enerji.png

Batron Enerji A.ş.

Enerji ve batarya sektöründe ar-ge faaliyetleri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Klonbiyotek Ar-Ge A.ş.

klonbiyotek.png

Biyoteknoloji üzerine çalışmalar yapan Klonbiyotek, TÜBİTAK desteği ile tanı kitleri üretmek için yola çıkmıştır.

Ekran Resmi 2019-12-02 14.21.15.png

Laska Enerji Teknoloji A.ş.

Enerji sektöründe atık lastiklerden karbon siyahı ve yakıt üretimi için faliyet göstermekte olan girişimdir.

Repg Enerji A.ş.

Ekran Resmi 2019-12-03 11.21.21.png

Havandaki nem değişimden temiz enerji üretimi ile ilgili tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek yenilenebilir enerji alanında çalışmaktadır.

micro-s.png

Micro-S Biyoteknoloji A.ş.

TUBİTAK desteği ile bal arısı ölümlerini durdurmak üzere yola çıkan bir girişimdir.

Trangels A.ş.

trangels.png

BKY mevzuatına uygun olarak T.C. Hazine Müsteşarlığının izniyle kurulmuştur. Tohum aşamasındaki girişimlere yatırım yapmaktadır. Bünyesinde 30 a yakın girişim mevcuttur. Kurucu ortak olarak 2 girişime lider yatırımcılık yapmaktadır. 

kültepe.jpeg

Kültepe Yatırım A.ş.

Ticaretin ve girişimciliğin ilk başladığı yerlerden biri olan Kayseri Kültepe'nin verdiği kültürel mirası ileri taşıyacak bir misyonla Kayserili yatırımcılar tarafından kurulmuştur. İbrahim Ulukaya Kültepe Yatırım'da yönetim kurulu başkanlığı görevini yürütmektedir.

StartupFon

startupfon kopya.jpg

Türkiye'nin nitelikli yatırımcılara hitap eden ilk hisse bazlı erken aşama yatırım platformudur. Teknoloji girişimlerinin hayata geçmesi için ihtiyaç duyulan sermayenin kitlelerin desteğiyle bir araya getirilmesi amacıyla kurulmuştur. 

Colendi

colendi kopya.jpg

insanların bankaya ihtiyaç duymadan bir ürünü satın almalarına olanak sağlamayı hedefliyor. Bu noktada ise data ile ilgili bir sonuç üretiyor. Colendi'nin ürünüyle skorunuza göre ürün almak mümkün hale getiriliyor. Colendi, bu noktada fraud olanı ayırt edebilmeyi amaçlıyor.

Ahtapot

ahtapot.jpg

Bireysel kullanım için tasarlanmış çözümler yerine kurumsal firmalara kendi uygulaması ve logonusu ile  Google Play ve App Store’da yer almasını sağlıyor. Ahtapot şirketler için bir topluluk yönetme platformudur.

Art Labs.jpeg

ARt Labs - Diner

E-ticaret sitelerinin eforsuz bir şekilde artırılmış gerçeklik (AR) deneyimi yaratmasına imkân veren derin teknoloji girişimidir.

vahaa.jpg

Vahaa Smart Garden

Topraksız tarım ve IoT teknolojilerini bir araya getiren yeni nesil tarım teknolojileri girişimidir.

promoseed.jpg

Promoseed

Tarımsal üretim verimini yaklaşık yüzde 20 oranında artırabilecek farklı ürünler için Tarım Orman Bakanlığından şu anda 6 ürün için lisans ve tescil belgelerini alarak üretim aşamasına geçen PromoSEED Biyoteknoloji A.Ş.’nin biyoteknolojik ürünleri; bitki büyümesi teşvikine, zararlı böceklerin kontrolüne ve mantar hastalıklarının engellenmesine yardımcı oluyor.

Fonbulucu - Global Kitle Fonlama Platformu A.Ş.

fonbulucu-yatirim.jpeg

Türkiye’nin ilk  paya dayalı kitle fonlama platformudur. Sermayeyi tabana yayarak girişimlere finansal destek sağlamaktadır.

Power.dev

power.dev.png

Büyük verilerini birden çok kaynaktan birleştiren PowerDev, kullanıcılarına yüz binin üzerinde enerji noktasından gerçek zamanlı veri akışı sağlayarak enerji proje geliştirme, batarya yatırımı ve enerji ticareti alanlarında iç görü ve tahminleme araçları sunuyor.

Salty Enerji

1599234428517.jpeg

Kurşun, asit veya cıva yerine sodyum bazlı tuz içeren ve doğaya ve insanlara zarar vermeyen güvenli bir tuzlu su pili geliştiren girişimdir.

Melek Yatırımlar: Hizmetler

İbrahim Ulukaya teknoloji odaklı çekirdek yatırım ve ya erken aşama yatırım arayan şirketleri yatırım ve mentorlukla desteklemektedir.

Bir Projem Var?

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page