Melek Yatırımlar

Girişimciliğin ve inovasyonun gelişmesi ile ülkeye sağlayacağı katkıların hayati önem taşıdığına inanıyorum. Bunun için de melek yatırımcılığın da gelişmesi için çalışmalarıma devam ediyorum.

batron enerji.png

Batron Enerji A.ş.

Enerji ve batarya sektöründe ar-ge faaliyetleri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Klonbiyotek Ar-Ge A.ş.

klonbiyotek.png

Biyoteknoloji üzerine çalışmalar yapan Klonbiyotek, TÜBİTAK desteği ile tanı kitleri üretmek için yola çıkmıştır.

Ekran Resmi 2019-12-02 14.21.15.png

Laska Enerji Teknoloji A.ş.

Enerji sektöründe atık lastiklerden karbon siyahı ve yakıt üretimi için faliyet göstermekte olan girişimdir.

Repg Enerji A.ş.

Ekran Resmi 2019-12-03 11.21.21.png

Havandaki nem değişimden temiz enerji üretimi ile ilgili tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek yenilenebilir enerji alanında çalışmaktadır.

micro-s.png

Micro-S Biyoteknoloji A.ş.

TUBİTAK desteği ile bal arısı ölümlerini durdurmak üzere yola çıkan bir girişimdir.

Trangels A.ş.

trangels.png

Melek Yatırımcılık Ağıdır. BKY mevzuatına uygun olarak T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı’nın izniyle kurulmuştur. Bünyesinde 13 adet yatırım mevcuttur.

kültepe.jpeg

Kültepe Yatırım ArGe Danışmanlık ve Finansal Hizmetler A.ş.

Ticaretin ve girişimciliğin ilk başladığı yerlerden biri olan Kayseri Kültepe'nin verdiği kültürel mirası ileri taşıyacak bir misyonla Kayserili yatırımcılar tarafından kurulmuştur. İbrahim Ulukaya Kültepe Yatırım'da yönetim kurulu başkanlığı görevini yürütmektedir.

StartupFon

startupfon kopya.jpg

Türkiye'nin nitelikli yatırımcılara hitap eden ilk hisse bazlı erken aşama yatırım platformudur. Teknoloji girişimlerinin hayata geçmesi için ihtiyaç duyulan sermayenin kitlelerin desteğiyle bir araya getirilmesi amacıyla kurulmuştur. 

Colendi

colendi kopya.jpg

insanların bankaya ihtiyaç duymadan bir ürünü satın almalarına olanak sağlamayı hedefliyor. Bu noktada ise data ile ilgili bir sonuç üretiyor. Colendi'nin ürünüyle skorunuza göre ürün almak mümkün hale getiriliyor. Colendi, bu noktada fraud olanı ayırt edebilmeyi amaçlıyor.

Ahtapot

ahtapot.jpg

Bireysel kullanım için tasarlanmış çözümler yerine kurumsal firmalara kendi uygulaması ve logonusu ile  Google Play ve App Store’da yer almasını sağlıyor. Ahtapot şirketler için bir topluluk yönetme platformudur.

Art Labs.jpeg

ARt Labs - Diner

E-ticaret sitelerinin eforsuz bir şekilde artırılmış gerçeklik (AR) deneyimi yaratmasına imkân veren derin teknoloji girişimidir.

vahaa.jpg

Vahaa Smart Garden

Topraksız tarım ve IoT teknolojilerini bir araya getiren yeni nesil tarım teknolojileri girişimidir.

promoseed.jpg

Promoseed

Tarımsal üretim verimini yaklaşık yüzde 20 oranında artırabilecek farklı ürünler için Tarım Orman Bakanlığından şu anda 6 ürün için lisans ve tescil belgelerini alarak üretim aşamasına geçen PromoSEED Biyoteknoloji A.Ş.’nin biyoteknolojik ürünleri; bitki büyümesi teşvikine, zararlı böceklerin kontrolüne ve mantar hastalıklarının engellenmesine yardımcı oluyor.

 

İbrahim Ulukaya teknoloji odaklı çekirdek yatırım ve ya erken aşama yatırım arayan şirketleri yatırım ve mentorlukla desteklemektedir.

Bir Projem Var?
arrow&v

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!